Dr. Frej

Po ukončení studia Lékařské fakulty Univerzity Karlovy pracoval několik let jako lékař na interním oddělení. Na stáži v Londýně se rozhodl studovat holistickou a přírodní medicínu, protože jej zajímala vždy individuální léčba a prevence. Kromě jiného studoval alternativní medicínu v Albuquerque v Novém Mexiku, v Rakousku a v indické Puně.

Ve své praxi se zabývá léčbou chronických, zejména civilizačních nemocí, řešením vleklých zánětů v těle jako příčiny nemocí, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Jeho systém vychází z kombinace východní a západní medicíny, funkční medicíny zaměřené na úpravu metabolismu a odstranění zánětu, detoxikace, individuální stravy včetně řešení potravinové intolerance a alergií. Též v diagnostice používá západní techniku (krevní odběry, imunologické testy).

Přednáší o výživě, detoxikaci, civilizačních nemocích a přírodní medicíně. Bývá hostem rozhlasových pořadů, TV pořadů. Pravidelně přispívá do časopisů jako Regenerace, Vitalita, Blesk a dalších periodik.

V našem studiu se s panem doktorem můžete setkat na konzultacích, jejichž termíny najdete v těsném závěsu tohoto textu. K zúčastnění se konzultace je nutné vyplnit dotazník ve spodní části stránky. Ke stažení jsou čtyři varianty a stáhnout si je můžete jak ve formátu pdf, tak i word. Konzultace objednávejte telefonicky na čísle +420 603 117 909 nebo na e-mailu v.ingrova@seznam.cz 

 

Konzultace

Konzultace objednávejte telefonicky na čísle +420 603 117 909 nebo na e-mailu v.ingrova@seznam.cz